preskoči na sadržaj

Osnovna škola Dragutina Domjanića Zagreb

Login

Tražilica

e-Dnevnik za učitelje

            e-Dnevnik za nastavnike

            Upute za nastavnike

            Upute za razrednike

            Video upute za nastavnike

            m-token - Aplikaciju je moguće preuzeti, za Android uređaje na Google Play Storeu, a za iOS uređaje na Apple App Storeu. Za aktivaciju je potrebno kontaktirati CARNetov helpdesk putem e-maila helpdesk@skole.hr

            Upute za instalaciju m-tokena.

e-Dnevnik za učenike i roditelje 

         e-Dnevnik za učenike i roditelje

           Upute za korištenje 

Pristup je dozvoljen isključivo pomoću AAI@edu za učenike i roditeljima registriranim u sustavu e-Građani.

Upisi u 1. razred

Školski kurikulum
Vozni red linije 701

BIZEK

7:25   10:10    12:00    12:45   13:25   14:30   18:00    18:50   19:40

ŠKOLA

11:35   12:25   13:15   14:05   17:35   18:25   19:15

TRASA AUTOBUSNE LINIJE 701

Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Anketa
Ograničavaju li ti roditelji pristup internetu?





Office 365 za škole

Besplatna Office 365 usluga i alati koji omogućuju suradnju i komunikaciju između svih sudionika u obrazovnom sustavu.

Prijavite se svojim AAI@EduHr elektroničkim identitetom.

e-Lektire

Za prijavu potrebno je imati AAI@edu korisničko ime i lozinku.

AAI@edu korisničko ime i lozinku možete dobiti kod administratora (tajništvo) vaše škole.

NIKOLA TESLA PORTAL

Za prijavu potrebno je imati AAI@edu korisničko ime i lozinku.

AAI@edu korisničko ime i lozinku možete dobiti kod administratora (tajništvo) vaše škole.

 

CARNET

Brojač posjeta
Ispis statistike od 2. 10. 2010.

Ukupno: 781084
Danas: 257
Popis razreda i razrednika

RAZREDNI ODJELI I RAZREDNICI U ŠKOLSKOJ GODINI 2018./2019.

[službene e-mail adrese]

 

RAZREDNA NASTAVA

 

1.A - Snježana Beluhan / Andrea Bartolić

[snjezana.beluhan@skole.hr; andrea.bartolic@skole.hr]

1.B - Dubravka Žažar Hakenberg / Matea Petek

[dubravka.zazar-hakenberg@skole.hr; matea.petek@skole.hr]

1.C - Iva Samaržija Radošević / Tena Diklić

[iva.samarzija@skole.hr; tena.diklic@skole.hr]

1.D - Renata Smolčić / Martina Baća

[renata.smolcic@skole.hr; martina.baca@skole.hr]

1.E - Marija Krpan

[marija.krpan4@skole.hr]

1.F - Anita Sviben

[anita.sviben@skole.hr]

 

2.A - Karolina Pavlešić / Snježana Grgurić

[karolina.pavlesic@skole.hr; snjezana.grguric@skole.hr]

2.B - Dejan Corelj / Sandra Jelenčić

[dejan.corelj@skole.hr; sandra.jelencic@skole.hr]

2.C - Iva Zajec / Katarina Hanžek

[iva.zajec1@skole.hr; katarina.hanzek2@skole.hr]

2.D - Andrea Štoos

[andreja.stoos@skole.hr]

2.E - Silvija Lozušić

[silvija.vasilj@skole.hr]

 

3.A - Tina Borelli Tkalčec [tina.tkalcec@skole.hr]

3.B - Željka Jakopec [zeljka.jakopec@skole.hr]

3.C - Tea Vincetić [tea.vincetic@skole.hr]

3.D - Bosiljka Bošnjak Ivšinović [bosiljka.bosnjak-ivsinovic@skole.hr]

3.E - Renata Budić [renata.budic@skole.hr]

3.F - Maristela Šuk [maristela.suk@skole.hr]

 

4.ARenata Žuškin [renata.zuskin@skole.hr]

4.BMirjana Ljubotina [mirjana.ljubotina@skole.hr]

4.CBlanka Anić [blanka.anic@skole.hr]

4.DMaja Kranjc [maja.kranjc1@skole.hr]

4.EGordana Miota Plešnik [gordana.miota-plesnik@skole.hr]

 

PREDMETNA NASTAVA

 

5.A - Valentina Novoselac  [valentina.novoselac2@skole.hr]

5.B - Ana Petrić  [ana.petric2@skole.hr]

5.C - Jasenka Štimac  [jasenka.stimac@skole.hr]

5.D - Ana Labaš  [ana.labas@skole.hr]

5.E - Carla Astrid Gajšak  [carla.gajsak@skole.hr]

 

6.A - Eleonora Starčević Šimić  [eleonora.starcevic-simic@skole.hr]                                                                         

6.B - Adriana Zmazek   [adriana.zmazek@skole.hr]                                                                                        

6.C - Kristina Kraljević  [kristina.kraljevic@skole.hr]                                                                                        

6.D - Snježana Lucić Schuster  [snjezana.lucic1@skole.hr]                                                                           

6.E - Marina Perkušić  [marina.perkusic@skole.hr]                                                  

 

7.A Bernarda Kralj Golub  [bernarda.kralj-golu@skole.hr]

7.BMirta Grizak Štrbenac  [mirta.grizak-strbenac@skole.hr]

7.C Zvonko Tkalčec  [zvonko.tkalcec@skole.hr]

7.D Sandra Vincelj Šereg [sandra.vincelj-sereg@skole.hr]

7.E Irena Bajzek Anić [irena.bazek-anic@skole.hr]

 

8.A Ivor Vodanović   [ivor.vodanovic@skole.hr]

8.BRobert Kupek  [robert.kupek@skole.hr]

8.C Zrinka Badovinac  [zrinka.badovinac@skole.hr]

8.DAna Lesnika  [ana.lesnika@skole.hr]

 
 

Ostali učitelji: 

Hrvatski jezik: Belamarić Tatjana

[tatjana.belamaric@skole.hr]

Matematika: Sandra Belobrk, Sandra Hudek Kokolj

[sandra.belobrk@skole.hr; sandra.hudek-kokolj@skole.hr]

Geografija: Dražan Šimić, Davor Kujek

[drazan.simic@skole.hr; davor.kujek@skole.hr]

Glazbena kultura: Slavica Đulić, Hana Paver 

[slavica.dulic@skole.hr; hana.paver@skole.hr]

Likovna kultura:  Nina Brkić 

[nina.brkic2@skole.hr]

Informatika: Vanja Pavlić 

[vanja.pavlic@skole.hr]

Engleski jezik: Andreja Parlaj Benko, Tea Vidović, Tihana Mijatović

[andreja.parlaj-benko@skole.hr; tea.vidovic8@skole.hr]

Njemački jezik: Sanja Tokić, Danijela Soldo

[sanaj.tokic@skole.hr; danijela.soldo@skole.hr]

Engleski i Talijanski jezik: Sanja Zorić

[sanja.zoric@skole.hr]

Vjeronauk:  Sven Bosić 

[sven.bosnic@skole.hr]

preskoči na navigaciju